Książeczka kontrastowa Zwierzęta stymuluje rozwój wzroku dziecka już od narodzin. Czarno-białe realistyczne ilustracje pomagają poznawać kształty zwierząt, ich tropy, czy charakterystyczne wzory.
Z książeczką można się bawić na wiele sposobów pokazujemy dziecku obrazki, nazywamy je i opowiadamy o nich, starając się mówić do dziecka jak najwięcej i używając zróżnicowanego słownictwa. Takie zabawy wspomagają rozwój słuchu i mowy dziecka, a przede wszystkim budują niezwykłą emocjonalną więź z maluchem.
Edukacyjna seria książeczek kontrastowych oraz kart obrazkowych A kuku! wspiera rozwój dzieci już od pierwszych dni życia. Publikacje z serii zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo najmłodszych.
Dla dzieci
Strona główna
Dla dzieci
Dla najmłodszych
Książeczki całokartonowe
Książeczka kontrastowa. Zwierzęta
Książeczka kontrastowa. Zwierzęta
Dostępność:Niedostępny
EAN:9788365884725
ISBN:9788365884725
Autor:Pola Augustynowicz
Wydawnictwo:Edgard
Rok wydania:Rok wydania: 2018, oprawa: całokartonowa