AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Było sobie życie

Cena brutto:

PLN
Dostępność:Niedostępny
EAN:5908259811857
ISBN:7+
Wydawnictwo:HIPPOCAMPUS
Rok wydania:pudełko,26x26 cm

Opis:
Edukacyjna gra planszowa Było sobie życie to emocjonująca zabawa, w której możesz sprawdzić swoją wiedzę. Musisz jak najszybciej zebrać 7 żetonów z wizerunkiem Hemo.
Żeby tego dokonać:
odpowiadaj poprawnie na pytania,
broń się przed atakami wirusa,
wykorzystuj możliwości, jakie daje pole Szansa,
nie poddawaj się, gdy trafisz na pole Pech.
Cały czas miej się na baczności. Jeżeli jesteś pewny swego, nie bój się pojedynków. Zaskakuj innych wiedzą i pomysłowością.Iilość graczy 2-4. Czas rozgrywki: 45-60 min.

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl