AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Dylematy (druga edycja) REBEL

Cena brutto:

PLN
Dostępność:Niedostępny
EAN:5902650610910
ISBN:18+
Wydawnictwo:Rebel

Opis:
Bezkompromisowa imprezówka, w której ocenicie moralność innych graczy!
Jak dobrze znasz swoich znajomych?
Zły czarownik zamienia Cię w niedźwiedzia. Niedługo potem spotykasz w lesie swojego syna i musisz mu udowodnić, że jesteś inteligentną istotą.
Czy:
A) Wkładasz czerwone majtki i pelerynę, aby udawać jego ulubionego superbohatera?
B) Podnosisz go do góry, stojąc na skale, i mruczysz Krąg życia z Króla Lwa?
Na czym to polega?
Zapraszamy do nietypowej gry moralnych dylematów i trudnych wyborów! Usiądźcie w okręgu w grupie od 4 do 15 osób i rozdajcie każdemu z graczy po 2 karty do głosowania (A oraz B). Wybierzcie tego, kto rozpocznie zabawę.
W każdej turze na stole ląduje karta Dylematu - zagadnienia moralnego z dwoma możliwymi rozwiązaniami. Twoim zadaniem jest przewidzieć, którą opcję wybierze większość osób przy stole. Grupa może - a nawet powinna, gorąco do tego zachęcamy! - dyskutować nad możliwymi rozwiązaniami, po czym każdy z graczy podejmuje decyzję. Punktujesz, jeśli udało Ci się poprawnie przewidzieć głos większości.
Ostatecznym celem gry jest zebranie 5 punktów, ale jej sekret polega na rozmowie - karty mają stanowić pretekst do dyskusji na mniej lub bardziej poważne tematy.
UWAGA! Gra przeznaczona jest dla osób dorosłych!

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl