AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Powstanie Warszawskie widziane z wieży spadochron.

Cena brutto:

PLN
Dostępność:Niedostępny
EAN:9788305136334
ISBN:9788305136334
Autor:Tadeusz Zakrzewski
Wydawnictwo:Książka i Wiedza
Rok wydania:Rok wydania: 2014, oprawa: broszurowa

Opis:
Tadeusz Zakrzewski, Powstanie Warszawskie widziane z wieży spadochronowej, 2014 r. : W najnowszej książce Autor wspomina swoje dzieciństwo na okupowanej warszawskiej Pradze, życie w dzielnicy w cieniu toczącego się po drugiej stronie Wisły Powstania oraz opisuje przebieg Powstania i okoliczności, które doprowadziły do jego wybuchu poprzez analizę dokumentów i wspomnień.
Tytułowa wieża spadochronowa, stojąca w Parku Praskim, była miejscem, z którego autor wraz z innymi praskimi dziećmi obserwował płonącą Warszawę.

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl