AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Stymulacja i terapia. Szeregi i sekwencje w.2020

Cena brutto:

PLN
Dostępność:Niedostępny
EAN:9788366422179
ISBN:9788366422179
Autor:Marta Korendo, Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbie
Wydawnictwo:WIR
Rok wydania:Rok wydania: 2020, oprawa: teczka

Opis:
Szeregi i sekwencje to doskonała pomoc dla rodziców oraz nauczycieli przedszkolnych, która znacznie obniży ryzyko dysleksji dziecka w szkole.
Zdolność wykonywania sekwencji ruchów, zapamiętywania kolejności dźwięków i znaków oraz odtwarzania ich warunkuje skuteczne funkcjonowanie człowieka w świecie, w tym sprawne posługiwanie się językiem.
Ćwiczenia pomagają dzieciom pokonać trudności z odczytywaniem zasad, powtarzaniem elementów w odpowiedniej kolejności, zachowaniem kierunku od lewej do prawej, a więc przygotują do nauki czytania i pisania, usprawnią posługiwanie się językiem w jego wersji mówionej i pisanej oraz znacznie ułatwią funkcjonowanie ucznia w szkole.

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl