AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

KIlka słów o nas...

Historia Naszej Firmy rozpoczęła się w grudniu 2006 r. z chwilą otwarcia pierwszej Księgarni „Prymus” zlokalizowaną w Łukowie na ul. Nowopijarskiej 9b. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży księgarskiej oraz biurowo-papierniczej.

Na początku Naszą Firmę tworzył jeden sklep oferujący szeroki zakres art. biurowych, art. szkolnych, podręczników, pomocy naukowych, beletrystyki itp. Z biegiem czasu i z chęcią dotarcia do większej ilości klientów, tworzyliśmy kolejne Księgarnie.

Dziś Naszą Firmę tworzy cztery prężnie rozwijających się sklepów zlokalizowanych w dwóch różnych miastach: Łukowie oraz Siedlcach.

Minione lata to dla nas czas systematycznego rozwoju, popartego solidną pracą oraz nieustannym pozyskiwaniem uznania i zaufania Klientów.

Klienci cenią sobie współpracę z nami, a my jesteśmy dumni z tego, co udało nam się do tej pory osiągnąć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów stworzyliśmy sklep internetowy, uzupełniający działalność Naszych sklepów.

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl