AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

HISTORIA - Zadania na mapach konturowych

Cena brutto:

10,62 PLN
Ilość:
Dostępność:Dostępny
EAN:9788374277938
ISBN:9788374277938
Autor:Włodzimierz Chybowski
Wydawnictwo:Demart
Rok wydania:Rok wydania: 2012, oprawa: broszurowa
Stan magazynowy:19

Opis:

Zadania na mapach konturowych:
♦ obejmują aż 32 strony map i 32 strony zadań przygotowanych według założeń egzaminów gimnazjalnych i maturalnych
♦ stanowią doskonałą pomoc nie tylko w przygotowaniu do egzaminów, ale i na co dzień, w nauce historii
♦ są przydatne dla uczniów, nauczycieli, a nawet dla pasjonatów przedmiotu

,,Zadania, które znajdują się w niniejszej publikacji, pozwalają ćwiczyć jedną z najważniejszych umiejętności, jaką jest orientacja w przestrzeni historycznej. Większość stanowią zadania zamknięte (wielokrotnego wyboru i na dobieranie), w dużej mierze wzorowane na tych, które najczęściej występują w arkuszach egzaminacyjnych. Stąd też zadania z mapami konturowymi pozwalają najlepiej sprawdzić wykształcone na lekcjach umiejętności i wiadomości, zorientować się, w jakim punkcie znajduje się uczeń przygotowujący się do egzaminu, a w konsekwencji - uzupełnić ewentualne braki.
Materiał ten może również służyć nauczycielom historii oraz wiedzy o społeczeństwie, jako źródło inspiracji do przygotowania własnych zadań i sprawdzianów".

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl