AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Verbos irregulares REGIPIO

Cena brutto:

PLN
Dostępność:Niedostępny
EAN:5903111818609
ISBN:10+
Wydawnictwo:Regipio
Rok wydania:pudełko,26x17,5x5,5 cm

Opis:
CZASOWNIKI NIEREGULARNE to puzzle dla osób w każdym wieku uczących się odmiany hiszpańskich czasowników nieregularnych z trzech koniugacji (-ar, -er, -ir) w czasie teraźniejszym trybu oznajmującego. W skład gry wchodzi 45 najczęściej używanych czasowników nieregularnych z różnymi typami nieregularności podzielonych na trzy koniugacje. Puzzle w każdej koniugacji zostały oznaczone innym kolorem sugerującym graczowi wzór odmiany. Układając puzzle z czasownikami z jednej lub kilku koniugacji gracze łączą percepcję wzrokową oraz logiczne myślenie, aby w praktyczny sposób zapamiętywać różne rodzaje nieregularności.
Puzzle doskonale sprawdzą się przy grze w grupach, samodzielnej nauce w domu lub na lekcjach indywidualnych z nauczycielem.
Zawartość: 357 puzzli z odmianą 45 najpopularniejszych czasowników nieregularnych czasu teraźniejszego, propozycje dodatkowych zabaw, instrukcja.

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl