AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Mała księga prostych technik uzdrawiania energią

Cena brutto:

49,90 PLN
Ilość:
Dostępność:Dostępny
EAN:9788381713542
ISBN:9788381713542
Autor:Karen Frazier
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
Rok wydania:Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
Stan magazynowy:6

Opis:
Czym jest uzdrawianie za pomocą energii?
Uzdrawianie za pomocą energii to techniki i praktyki pozwalające na manipulowanie subtelnym przepływem energii w ciele. Każda z tych technik wpływa na siłę życiową człowieka, ponieważ usuwa różnego rodzaju zatory oraz równoważy nadmierne wibracje. Do najpopularniejszych holistycznych metod uzdrawiania energią należą: bioenergoterapia, reiki, litoterapia, aromaterapia i uzdrawianie dźwiękiem. Najczęściej używa się ich do usuwania schorzeń poprzez korygowanie braku równowagi energii fizycznej (ciała i umysłu) lub eterycznej (emocji i ducha). Dzięki tej książce odkryjesz, w jaki sposób samodzielnie wykorzystać energię do poprawy zdrowia, przywrócenia radości, przyciągnięcia miłości, dobrobytu i wielu innych dobrodziejstw!
Uzdrawianie energią w domu? Tak, to możliwe!
Nauczy Cię tego Karen Frazier. To intuicyjna uzdrowicielka energetyczna oraz medium, autorka książek oraz setek artykułów na tematy takie jak: interpretacja snów, reinkarnacja, życie po życiu czy zjawiska parapsychiczne. Jej najnowsza książka to wprowadzenie do uzdrawiania energią, obejmujące serię prostych ćwiczeń, które możesz wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Znajdziesz tu praktyczne techniki służące do wibracyjnego uzdrawiania i równoważenia energii Twojego ciała, umysłu i ducha.
Aromaterapia, uzdrawianie dźwiękiem lub kryształami wybierz odpowiednią technikę dla siebie
Wybierz dowolną z poniższych technik i rozpocznij tworzenie przesunięć energetycznych, które pozwolą Ci zrównoważyć energię i poprawić swój stan zdrowia.
Oto niektóre terapie, które poznasz dzięki tej książce:
uzdrawianie kryształami (litoterapia),
aromaterapia, czyli moc olejków eterycznych,
uzdrawianie dźwiękiem (np. misy dźwiękowe, częstotliwości solfeżowe)
medytacje, afirmacje i wizualizacje,
uzdrawianie dotykiem (m.in. reiki, Techniki Emocjonalnej Wolności EFT, kwantowy dotyk).
Rytuał na miłość i nie tylko
Miłosna mieszanka z olejkiem różanym i z drewna sandałowego.
Silnie związane z Czakrą Serca, olejki eteryczne z róży i drzewa sandałowego mają wibracje, które wspierają i przyciągają miłość. Ten przepis pozwoli ci wytworzyć 30 ml płynu.
Składniki:
30 ml oleju bazowego np. olej ze słodkich migdałów
6 kropli olejku różanego
6 kropli olejku z drzewa sandałowego
Dodaj wszystkie składniki do ciemnozielonej butelki z kroplomierzem i wstrząśnij, aby dobrze wymieszać. Wmasuj 14 łyżeczki do Czakry Serca.
Uzdrawianie energią dla każdego
Niezależnie jakie jest Twoje doświadczenie w temacie uzdrawiania wibracyjnego, ta książka jest dla Ciebie! Znajdziesz w niej podstawowe informacje dotyczące kamieni leczniczych, zasady mieszania olejków eterycznych, opisy poszczególnych technik uzdrawiania, a przede wszystkim autorskie rytuały, które wzbogacą wiedzę każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Dowiesz się również w jaki sposób za pomocą energii osiągnąć dobrobyt i dostatek, wyeliminować lęk i niepokój, a także popularne dolegliwości takie jak chroniczny ból czy zaburzenia autoimmunologiczne.
Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz również:
czym są wibracje i jak je wyczuć,
jak pracować z czakrami i meridianami,
w jaki sposób prawidłowo rozpocząć sekwencję opukiwania,
5 i 15 minutowe rytuały codziennego uzdrawiania energią,
receptury tworzenia uzdrawiających eliksirów, kąpieli i mieszanek olejków eterycznych.
Wszystko, co musisz wiedzieć o uzdrawianiu energią!

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl