AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Zależna od mafii

Cena brutto:

39,90 PLN
Ilość:
Dostępność:Dostępny
EAN:9788366611542
ISBN:9788366611542
Autor:Ada Tulińska
Wydawnictwo:Kobiece
Rok wydania:Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
Stan magazynowy:5

Opis:
Biorę ją pod zastaw oznajmił, czyszcząc kastet z krwi.
Julia nigdy nie okazywała słabości. Nawet po odejściu matki, a potem aresztowaniu ojca. Nawet kiedy została porwana, upokorzona i traktowana jak czyjaś własność.
Gdy ojciec Julii i Patryka wychodzi z więzienia, w ich domu pojawia się Filip Vedetti i żąda spłaty długu. W ramach zapłaty zabiera Julię. Zaborczego syna mafii podnieca jej opór. Chce, żeby należała do niego. Kobieta wchodzi z nim w niebezpieczny układ: ma zbliżyć się do rosyjskiego miliardera, Nikolaja Aristowa.
Musi wykorzystać swoją umiejętność udawania kogoś, kim nie jest. Inaczej ktoś zginie. Wszystko zacznie się jednak jeszcze bardziej komplikować, gdy w grę wejdą uczucia.
Czy Julia będzie w stanie odsunąć na bok swoje zasady moralne i uwieść niebezpiecznego Rosjanina? Do czego zdoła się posunąć, żeby ocalić najbliższych?

Zobacz również

Guz

Guz

40,01 PLN

Zależna od mafii

Zależna od mafii

39,90 PLN

Mój los

Mój los

0,00 PLN

Córka piekarza

Córka piekarza

39,90 PLN

Pan Rasmussen

Pan Rasmussen

39,00 PLN

Winda

Winda

28,56 PLN

Akrobaci

Akrobaci

29,40 PLN

Ja, judaszka

Ja, judaszka

34,90 PLN

Bahama Yellow

Bahama Yellow

29,00 PLN

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl