AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Informatyka Gim cz. 1 podr (CD Gratis) VIDEOGRAF

Cena brutto:

19,00 PLN
Dostępność:Niedostępny
EAN:9788360763780
ISBN:9788360763780
Autor:Aleksander Bremer
Wydawnictwo:Videograf Edukacja
Rok wydania:Rok wydania: 2009, Oprawa broszurowa

Opis:

Podręcznik przybliża fascynujący świat informatyki i jej zastosowań w życiu codziennym. Uczy posługiwania się komputerem i popularnym oprogramowaniem. Pokazuje, jak można wykorzystać narzędzia współczesnej informatyki w nauce, pracy i zabawie. Każdy rozdział książki podzielony został na tematy, które są propozycją tematów zajęć lekcyjnych. Bogato ilustrowany podręcznik zawiera wiele poglądowych przykładów, ułatwiających przyswajanie nowych wiadomości, oraz ćwiczeń umożliwiających sprawdzenie umiejętności praktycznych. Dla uczniów wyróżniających się dużą wiedzą przygotowano zadania o podwyższonym poziomie trudności.
Cennym uzupełnieniem podręcznika jest płyta CD, która zawiera multimedialne lekcje wspomagające naukę informatyki. Ponadto na stronie www.edutesty.pl znajdują się materiały sprawdzające wiedzę zawartą w podręczniku.

W skład pakietu edukacyjnego wchodzą również:
Informatyka. Część 2. Podręcznik dla gimnazjum, Program nauczania pt. Informatyka dla gimnazjum i Przewodnik metodyczny. Część 1 i 2 autorstwa Aleksandra Bremera i Mirosława Sławika.

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl