AlbumyArtykuły dla niemowlątArtykuły szkolne i papierniczeAtlasyDla dzieciDo nauki zawoduEncyklopedieGryJęzyki obceKalendarzeKodeksyKomiksyLegoLekturyLiteraturaLogopedia i pedagogikaMaseczka ochronnaModelarstwoMultimediaOferta NagrodowaOferta ŚwiątecznaPocztówkiPodręcznikiPodręczniki akademickiePodróżePomoce edukacyjnePoradniki metodycznePrasaPrawo JazdySłownikiUpominkiZabawki

Srebrne skrzydła

Cena brutto:

39,99 PLN
Ilość:
Dostępność:Dostępny
EAN:9788381430296
ISBN:9788381430296
Autor:Camilla Lackberg
Wydawnictwo:Czarna Owca
Rok wydania:Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
Stan magazynowy:41

Opis:
16 września 2020 dzień, którego niecierpliwie wyczekują polscy wielbiciele Camilli Lckberg.
Królowa szwedzkiej literatury kryminalne powraca z nowym thrillerem psychologicznym pt. Srebrne skrzydła.
Kobieca zemsta jest piękna i brutalna.
Po zakończeniu toksycznego związku Faye rozpoczęła nowe życie za granicą. Jej były mąż Jack przebywa w więzieniu, a ona wreszcie może skupić się na rozwoju swojej kariery. Prowadzi firmę kosmetyczną Revenge, która coraz lepiej prosperuje już niedługo jej produkty mają zostać wprowadzone na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja ponownie zostaje zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć firmę, więc Faye jest zmuszona powrócić do Sztokholmu, by z pomocą kilku innych kobiet walczyć o uratowanie nie tylko majątku, ale także siebie i swoich najbliższych.
Dobrze napisana historia zemsty bezwzględnej kobiety, która podejmuje wszelkie środki, aby osiągnąć swoje cele. Dast Magazine.

Zobacz również

© 2020 prymus księgarnia | ALL RIGHTS RESERVED   |   Polityka prywatności   |   Tarcza finansowa 2.0

Projekt&Cms: www.netcoding.pl